E-podatelna

Elektronická podatelna: Základní škola a Mateřská škola Lično

Nacházíte se na www stránce, prostřednictvím které můžete zaslat na: Základní škola a Mateřská škola Lično elektronickou datovou zprávu.

Způsob podání

Níže si vyberte způsob, kterým chcete zaslat na Základní škola a Mateřská škola Lično datovou zprávu. V návaznosti na výběr komunikačního kanálu se vám zobrazí podmínky, za jakých vám bude umožněno datovou zprávu zaslat.

Pokud máte dotazy na provoz elektronické podatelny, můžete využít

• elektronickou adresu: zs@zsmslicno.cz
  • nebo poštovní adresu:
    Základní škola a Mateřská škola Lično
    Lično 43
    517 35 Lično

Svátek má Zlata

dnes, sobota 25. 9. 2021
skoro jasno 21 °C 12 °C
neděle 26. 9. oblačno 23/13 °C
pondělí 27. 9. slabý déšť 24/14 °C
úterý 28. 9. slabý déšť 18/14 °C

Zářijová slota - hrstka deště, fůra bláta.

Mnoho žaludů - veliká a tuhá zima.