E-podatelna

Elektronická podatelna: Základní škola a Mateřská škola Lično

Nacházíte se na www stránce, prostřednictvím které můžete zaslat na: Základní škola a Mateřská škola Lično elektronickou datovou zprávu.

Způsob podání

Níže si vyberte způsob, kterým chcete zaslat na Základní škola a Mateřská škola Lično datovou zprávu. V návaznosti na výběr komunikačního kanálu se vám zobrazí podmínky, za jakých vám bude umožněno datovou zprávu zaslat.

Pokud máte dotazy na provoz elektronické podatelny, můžete využít

• elektronickou adresu: zs@zsmslicno.cz
  • nebo poštovní adresu:
    Základní škola a Mateřská škola Lično
    Lično 43
    517 35 Lično

Svátek má Slavomír

dnes, sobota 22. 1. 2022
sněžení 0 °C -7 °C
neděle 23. 1. mírné sněžení 1/-3 °C
pondělí 24. 1. zataženo 1/-6 °C
úterý 25. 1. mírné sněžení 2/0 °C

Co leden sněhem popráší, to únor s vichrem odnáší.

Jestliže na den svatého Vincence svítí slunce, pamatuj, abys měl velký sud, poněvadž réva dá hrozny.