E-podatelna

Elektronická podatelna: Základní škola a Mateřská škola Lično

Nacházíte se na www stránce, prostřednictvím které můžete zaslat na: Základní škola a Mateřská škola Lično elektronickou datovou zprávu.

Způsob podání

Níže si vyberte způsob, kterým chcete zaslat na Základní škola a Mateřská škola Lično datovou zprávu. V návaznosti na výběr komunikačního kanálu se vám zobrazí podmínky, za jakých vám bude umožněno datovou zprávu zaslat.

Pokud máte dotazy na provoz elektronické podatelny, můžete využít

• elektronickou adresu: zs@zsmslicno.cz
  • nebo poštovní adresu:
    Základní škola a Mateřská škola Lično
    Lično 43
    517 35 Lično

Svátek má Jaroslava

dnes, čtvrtek 30. 6. 2022
pátek 1. 7. déšť 29/16 °C

Jaký červenec, takový leden.

Nebyl-li červen dostatečně děštivý, dodá vodu až červenec a přidá ještě mnohé bouře.