E-podatelna

Elektronická podatelna: Základní škola a Mateřská škola Lično

Nacházíte se na www stránce, prostřednictvím které můžete zaslat na: Základní škola a Mateřská škola Lično elektronickou datovou zprávu.

Způsob podání

Níže si vyberte způsob, kterým chcete zaslat na Základní škola a Mateřská škola Lično datovou zprávu. V návaznosti na výběr komunikačního kanálu se vám zobrazí podmínky, za jakých vám bude umožněno datovou zprávu zaslat.

Pokud máte dotazy na provoz elektronické podatelny, můžete využít

• elektronickou adresu: zs@zsmslicno.cz
  • nebo poštovní adresu:
    Základní škola a Mateřská škola Lično
    Lično 43
    517 35 Lično

Svátek má Adolf

Počasí dnes:

17. 6. 2021

skorojasno

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 28 až 32°C. Noční teploty 16 až 12°C.

Když v červnu severní větry vějí, tu se bouřky opozdějí.

Mokrý červen kazí celý rok.