Nabídka místa - speciální pedagog - pracoviště MŠ

Přijmeme speciálního pedagoga pro vedení PSPP v rozsahu 1 hodina týdně. Dle doporučení je nutné rozdělit celkovou dobu na dílčí úseky (např. týdně 4 x 15 minut). V případě zájmu kontaktujte zástupkyni ředitele školy pro PV - pí Francová, 775 887 361.

Datum vložení: 4. 11. 2022 11:24
Datum poslední aktualizace: 4. 11. 2022 11:28
Autor: Bc. Miluše Laliová

Svátek má Zora

dnes, čtvrtek 26. 1. 2023
mírné sněžení 1 °C -1 °C
pátek 27. 1. skoro jasno 1/-3 °C
sobota 28. 1. oblačno 0/-4 °C
neděle 29. 1. sněžení 0/-3 °C

Není-li leden mokrý, sudy vinařů se naplní.

Na svatého Polykarpa plná sněhu každá škarpa.