Tříkrálové putování 2023

Tři králové

V sobotu 7.1.2023 se vydají někteří žáčci v přestrojení za tři krále na obchůzku naší obcí. Čeká je tradiční koledování a návštěva občanů za účelem přispění do Tříkrálové sbírky. Děkujeme !!!

Tříkrálové putování 2023

Tříkrálová sbírka 2023.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 944,37 kB
Datum vložení: 6. 1. 2023 19:23
Datum poslední aktualizace: 6. 1. 2023 19:34

Svátek má Zora

dnes, čtvrtek 26. 1. 2023
mírné sněžení 1 °C -1 °C
pátek 27. 1. skoro jasno 1/-3 °C
sobota 28. 1. oblačno 0/-4 °C
neděle 29. 1. sněžení 0/-3 °C

Roste-li v lednu tráva, neúroda se očekává.

Na svatého Polykarpa plná sněhu každá škarpa.