Stoletá lípa žije dál...

Stoletá lípa žije dál... 1

Na návsi v Ličně byla před 100 lety vysazena lípa, a to v souvislosti se vznikem Československé republiky v roce 1918. Letos musela být z důvodu bezpečnosti skácena. Naštěstí žije dál...školáci komunikují na nařezaných špalcích právě z této lípy.

Datum vložení: 6. 10. 2023 19:11
Datum poslední aktualizace: 6. 10. 2023 19:16

Svátek má Jindřich

dnes, pondělí 15. 7. 2024
oblačno 29 °C 17 °C
úterý 16. 7. slabý déšť 26/18 °C
středa 17. 7. polojasno 26/16 °C
čtvrtek 18. 7. jasno 27/14 °C

Nebyl-li červen dostatečně děštivý, dodá vodu až červenec a přidá ještě mnohé bouře.

Na den Rozeslání apoštolů bývá devět bouřek.