SBĚR PAPÍRU v ZŠ

SBĚR PAPÍRU v ZŠ 1

Přerušení sběru papíru až do odvolání. Více v další části zprávy. Děkujeme za spolupráci a pochopení.

Žáci a zaměstnanci školy děkují všem občanům, kteří přispěli do sběrové činnosti. V současné době musíme tuto aktivitu přerušit a tímto Vás žádáme, abyste papír do školy  nepřiváželi. Výhledově bude pro nás pravděpodobně tato aktivita finančně prodělečná.
Sběr ELEKTRO ODPADU i nadále pokračuje. Děkujeme Vám za pochopení.

Datum vložení: 22. 10. 2022 21:42
Datum poslední aktualizace: 31. 10. 2022 20:15
Autor: Mgr. Marta Kopecká

Svátek má Jindřich

dnes, pondělí 15. 7. 2024
oblačno 29 °C 17 °C
úterý 16. 7. slabý déšť 26/18 °C
středa 17. 7. polojasno 26/16 °C
čtvrtek 18. 7. jasno 27/14 °C

Když dne ubývá, horka přibývá.

Svatý Jindřich je náš patron při žních.