Preventivní antigenní testování a trasování ve školách od ledna 2022

Vážení rodiče, věnujte prosím pozornost dokumentu MŠMT "Preventivní antigenní testování a trasování ve školách od ledna 2022". Naleznete v něm…

Leták pro rodiče

testovani-letak-pro-rodice-leden-2022.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 146 kB

Pro testování od 3.ledna 2022 platí:

INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ KE ZMĚNÁM V MIMOŘÁDNÝCH OPATŘENÍCH MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ S ÚČINNOSTÍ OD 3. 1. 2022.pdf
Typ souboru: PDF dokument, Velikost: 221,28 kB
Datum vložení: 2. 1. 2022 15:31
Datum poslední aktualizace: 2. 1. 2022 17:11
Autor: Mgr. Marta Kopecká

Svátek má Slavomír

dnes, sobota 22. 1. 2022
sněžení 0 °C -7 °C
neděle 23. 1. mírné sněžení 1/-3 °C
pondělí 24. 1. zataženo 1/-6 °C
úterý 25. 1. mírné sněžení 2/0 °C

Když v lednu včely vyletují, to nedobrý rok ohlašují.

Jestliže na den svatého Vincence svítí slunce, pamatuj, abys měl velký sud, poněvadž réva dá hrozny.