Pangea 2022/23 - registrace 5.ročníku provedena!

Pangea 2022/23  - registrace 5.ročníku provedena! 1

Pangea je matematická soutěž pro žáky ZŠ a víceletých gymnázií, které baví počítání. Pracuje s reálnými příklady ze života; letos jsou stanovena témata Dějiny a Zvířata. Jedním z patronů je hrabě František Kinský, starosta Kostelce nad Orlicí, potomek kostelecké větve šlechtického rodu.

Datum vložení: 19. 1. 2023 18:10
Datum poslední aktualizace: 19. 1. 2023 18:20
Autor: Mgr. Marta Kopecká

Svátek má Zora

dnes, čtvrtek 26. 1. 2023
mírné sněžení 1 °C -1 °C
pátek 27. 1. skoro jasno 1/-3 °C
sobota 28. 1. oblačno 0/-4 °C
neděle 29. 1. sněžení 0/-3 °C

Mnoho sněhu v lednu, mnoho hřibů v srpnu.

Na svatého Polykarpa plná sněhu každá škarpa.