Magický svět loutek

V pondělí dne 11.10. 2021 jsme navštívili Muzeum loutek v Chrudimi. Seznámili jsme se s počátky českého loutkářství spojenými s kočovnými marionetáři, s loutkami z poč. 20.st.a získali jsme informace o stínovém loutkovém divadle Číny a Indonésie.(Rajče.cz - fotogalerie na webu).

Datum vložení: 11. 10. 2021 16:32
Datum poslední aktualizace: 11. 10. 2021 16:39

Svátek má Iva

dnes, středa 1. 12. 2021
déšť se sněhem 5 °C 1 °C
čtvrtek 2. 12. déšť se sněhem 5/1 °C
pátek 3. 12. mírné sněžení 1/-4 °C
sobota 4. 12. mírné sněžení 0/-3 °C

Jsou-li v zimě po cestách ledy, podaří se výborně zelí.

Když mráz na prvního prosince, vyschne nejedna studnice.