Den otevřených dveří v ZŠ - březen 2022

Den otevřených dveří v ZŠ

Na první březnový týden plánujeme Den otevřených dveří pro budoucí prvňáčky, jejich rodiče a další zájemce. Bližší údaje o termínu a času konání budou zveřejněny závěrem měsíce února 2022.

Datum vložení: 7. 1. 2022 17:53
Datum poslední aktualizace: 7. 1. 2022 17:57

Svátek má Slavomír

dnes, sobota 22. 1. 2022
sněžení 0 °C -7 °C
neděle 23. 1. mírné sněžení 1/-3 °C
pondělí 24. 1. zataženo 1/-6 °C
úterý 25. 1. mírné sněžení 2/0 °C

Když v lednu včely vyletují, to nedobrý rok ohlašují.

Na den svatého Vincence blesk slunečný znamená rok u víně být hojný.