Beseda s Policií ČR

V pátek 18.6. 2021 se v naší škole uskutečnila beseda s Policií ČR, kterou vedla por. Alena Kacálková z Rychnova nad Kněžnou.

Beseda s Policií ČR

V pátek 18.6. 2021 se v naší škole uskutečnila beseda s Policií ČR, kterou vedla por. Alena Kacálková z Rychnova nad Kněžnou v doprovodu policejní hlídky z Týniště nad Orlicí. Žáci byli seznámeni s náplní práce městské i státní policie. Byla připomenuta i důležitá telefonní čísla.  Policejní hlídka názorně předvedla, jaké vybavení nosí na sobě, co s sebou vozí v policejním autě i jak je těžká neprůstřelná vesta. Někteří žáci si mohli zkusit dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu. Součástí besedy bylo i rozlišování správného a nesprávného chování v silničním provozu podle manipulačních obrázků.

Na závěr byly dětem předány drobné ceny (samolepky, brožury, omalovánky, postřehové hry apod.) a byl jim ponechán prostor na případné dotazy.  K. Teplá

Datum vložení: 21. 6. 2021 20:00
Datum poslední aktualizace: 21. 6. 2021 20:05
Autor: K. Teplá

Svátek má Věroslav

Počasí dnes:

27. 7. 2021

bourka

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 24 až 28°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Když červenec pěkně hřeje, o vánocích se zima zaskvěje.

Když žáby v létě zrána hlasitě kvákají, rychlý déšť a přívaly znamenají.